AMIX Arginine 360 kaps Väčšie

AMIX Arginine 360 kaps

Nový produkt

L-Arginín je jednou z najdôležitejších zložiek bielkovín, ktoré podporujú tvorbu a udržovanie svalov.

Viac detailov

15,20 € s DPH

 • L-arginín sa podieľa na mnohých metabolických procesoch napr. na syntéze kretinu, alebo oxidu dusnatého (NO). 

  Oxid dusnatý spôsobuje rozšírenie krvných ciev, uvoľňuje hladké svalstvo, znižuje "viskozitu" cievnej steny a prispieva tak k zvýšenému prísunu kyslíka a živín do pracujúcich svalov. 

  Pri ťažkej fyzickej námahe môže byť prirodzená produkcia L-arginínu nedostatočná, a preto by mala byť dodaná z vonkajšieho prostredia.

   

  Dávkovanie

  Pre podporu nárastu regenerácie svalovej hmoty vezmite dennú dávku 4 kapsule asi 30 minút po záťaži alebo túto dávku môžete rozdeliť na 2 kapsule ráno s jedlom a na 2 kapsule večer pred spaním.

  Tabuľka nutričných hodnôt

  Priemerné hodnoty:1 kapsula
  L-Arginín báza500 mg

   

  Zloženie

  L-arginín báza, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.


  Upozornenie

   Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s respiračným ochorením (napr.astma), ochorením srdca, ciev, pečene a obličiek a poruchami krvného tlaku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chránte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Recenzie

  Napísať recenziu

  AMIX Arginine 360 kaps

  AMIX Arginine 360 kaps

  L-Arginín je jednou z najdôležitejších zložiek bielkovín, ktoré podporujú tvorbu a udržovanie svalov.

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: