• Novinka
Amix Super Pack Vit&Minerals

Amix Super Pack Vit & Minerals 30 sáčkov

Kód:

22,50 €
S DPH

Amix Super Pack Vit&Minerals 30 sáčkov , Vám zabezpečuje denné doplnenie vitamínov a minerálov potrebných pre správne fungovanie organizmu u fyzicky extrémne zaťažených osôb.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Vlastnosti a špecifikácie:

Zabezpečuje denné doplnenie vitamínov a minerálov potrebných pre správne fungovanie organizmu u fyzicky extrémne zaťažených osôb. Bezproblémovú suplementáciu zabezpečujú individuálne balené „denné balíky“.

Výhody: – Zabezpečuje doplnenie potrebných vitamínov a minerálov – Podporuje dobrú fyzickú a duševnú kondíciu – Podporuje fungovanie imunitného systému – Základ vášho suplementačného programu Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone

Priemerné výživné hodnoty v 100 g :
Energetická hodnota 532 kcal / 2225 kJ
Bielkoviny 18,4 g
Sacharidy 49,6 g
Tuky 28,9 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

3 položky

Ďalšie produkty v rovnakej kategórií

Hore