w3c

Naša ponuka

w3c

PREDTRÉNINGOVÉ PUMPY

Zobrazuje sa 1-12 z 70 položiek

w3c

Aktívne filtre

DARK LABS - CRACK UNDEAD...

DARK LABS - CRACK UNDEAD KING 375 G Predstavujeme vám novú brutálnu predtréningovku z radu Crack od Dark Labs! Nový Crack Undead King je naozaj veľmi silná predtréningovka a odporúčame ju iba ľudom ktorí už majú dobré skúsenosti so silnými stimulačnými predtréningovkami.

SOUR GUMMY
view product

HOLY GRAIL PRE - WORKOUT...

HOLY GRAIL PRE - WORKOUT DMAA 300 G Holy Grail Pre-workout DMAA je silná stimulačná predtréningovka s obsahom nootropik ktorá je určená len pre skúsených. Holy Grail stavia základ na dvoch najpopulájnejších stimulantoch DMAA a DMHA, oba v množstve 100mg a 100mg na jednu dávku.

FRUIT PUNCH
BLUE RASPBERRY
view product

ATOMIC STRENGHT 300 G

ATOMIC STRENGHT 300 G Atomic Strenght s DMAA a DMHA veľmi kvalitná a silná predtréningovka s nootropným účinkom. Kombinácia najsilnejších stimulantov ako AMP citrát, extrakt z Eria Jarensis, DMAA či DMHA veľmi účinne podporujú fungovanie nervového systému.

bez príchute
view product

ONE - CHAOTIC EXTREME 325 G

ONE - CHAOTIC EXTREME 325 G Silná nová predtréningovka Chaotic Extreme od One je naozaj skvelá! Obsahuje vyvážené množstvo obľúbených stimulantov ako DMAA, Yohimbín, Taurín, Citrulín, Beta alanín, kofeín či kreatín.

STRAWBERRY STUNNER
view product

WUNDERWAFFE WORLD WAR...

Wunderwaffe World War Edition 360 g. Wunderwaffe  World War Edition 360g je predtréningová príprava obsahujúca tie najsilnejšie stimulačné zložky. Jeho pôsobenie vám umožňuje vykonávať extrémne tvrdý tréning. Špeciálne vybraná zmes účinných látok splní výzvy tých najskúsenejších ľudí. Zloženie bolo navrhnuté pre...

COLA-CHERRY
MANGO-PINEAPPLE
view product

BPI Sports 1.M.R. Vortex 150g

BPI Sports 1.M.R. Vortex 150g 1.M.R Vortex je predtréningový stimulant a evolučná novinka zložená z unikátnych ingrediencií. Je to poriadna pumpa pre vaše svaly, ktorá zabezpečí dlhotrvajúci príval energie, zvýši silu a výkon. Vašu myseľ nastaví na úspech, počet opakovaní stúpne a ich kvalita sa zväčší.

BLUEBERRY LEMON ICE
view product

PHARMA FREAK - Anabolic...

PHARMA FREAK - Anabolic Freak Pre-Workout 158 G Anabolic Freak Pre-Workout je najnovším produktom PharmaFreak. Receptúra kombinuje 250 mg kofeínu, 1,6 g beta alanínu značky CarnoSyn® a 3,12 g kyseliny D-asparágovej na podporu testosterónu. Existuje niekoľko ďalších podporných zložiek, ako je 200 mg aminokyseliny...

Raspberry Lime Mojito
view product

PVL Mutant Madness 225 g

PVL Mutant Madness 225 g Mutant Madness predstavuje kombináciu niekoľkých silných, účinných a klinicky overených substancií zostavených na základe svojich špecifických vlastností v oblasti zvyšovania výkonnosti, nárastu sily, podpory a posilňovania vytrvalosti a odolnosti organizmu. Tieto kľúčové, synergicky...

FRUIT PUNCH
BLUE RASPBERRY
PEACH MANGO
view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: