w3c

Naša ponuka

w3c

PREDTRÉNINGOVÉ PUMPY

Zobrazuje sa 1-12 z 52 položiek

w3c

Aktívne filtre

Amix CellZoom Hardcore...

Amix CellZoom Hardcore Activator 315 g Amix™ CellZoom® je fantastický vysoko koncentrovaný predtréningový suplement s obsahom silných synergicky spolupracujúcich zložiek, špeciálne navrhnutý firmou Amix™. Je určený najmä pre športovcov a kulturistov, ktorí chcú posunúť svoje výkony o pár levelov vyššie.

CITRÓN-LIMETKA
MODRÁ MALINA
view product

NUTREX - HEMO-RAGE...

NUTREX - HEMO-RAGE UNLEASHED 180 G Hemo-rage UNLEASHED od spoločnosti NUTREX je špičková predtréningovka so stimulantmi. Rekordné váhy a šialená pumpa, to je super koncentrovaná predtréningovka s kofeínom a stimulantmi. Posuňte svoj tréning na novú úroveň!

ORANGE MANGO
view product

HEISENBERG PRE WORKOUT 420 G

HEISENBERG PRE WORKOUT 420 G Premýšľali ste niekedy, aký je skutočný rozdiel medzi fitness nadšencami a kulturistami, ktorí sa stávajú fitness idolmi všetkých, a tými, ktorí jednoducho nerozumejú tomu, ako budovať pevnú svalovú hmotu? Odpoveďou je Heisenberg Pre-Workout 420g.

PURE PEACH
PURE BLUEBERRY
view product

ESCOBAR 1,3 PRE WORKOUT 250 G

ESCOBAR 1,3 PRE WORKOUT 250 G Vysoko účinné aktívne zložky v Escobar 1.3 Pre-Workout od spoločnosti ESCOBAR LABS a vysoké dávkovanie sľubujú neuveriteľné schopnosti. Každý, kto má rád ťažké zdvíhanie vie, že produkt "Escobar" je na to najvhodnejší. Produkt zaujme najmä nabudením na cvičenie a energiou. Escobar...

CHERRY
view product

Extrifit Trainox Shot 1350 ml

Extrifit Trainox Shot 1350 ml TRAINOX® je predtréningový doplnok stravy od firmy Extrifit určený na totálnu maximalizáciu tréningovej intenzity. Ide o multikomponentný produkt obsahujúci úplne novú a brutálne silnú zmes účinných látok určených na predtréningové použitie.

GREP
view product

Extrifit FB-3! Fat Burner...

Extrifit FB-3! Fat Burner Shot 1350 ml Produkt FB-3! Extrifit je spaľovač tuku určený pre všetkých, ktorí hľadajú suplement účinný v metabolizme tukov, ktorý zároveň podporí ich tréningový výkon. 3 úplne základné zložky pre spaľovanie! Synefrín v maximálnej legálnej dávke, 2000 mg karnitínu a vysoká dávka kofeínu...

Extrifit FB-3! Fat Burner Shot 15x 90 ml baza
Extrifit FB-3! Fat Burner Shot 15x 90 ml kiwi
view product

Weider Rush Pump 375 g

Weider Rush Pump 375 g Rush Pump od Weidera je silná predtréningovka bez kofeínu a ďalších stimulačných látok, a taktiež bez kreatínu. Tým pádom je vhodná na neskoršie tréningy, alebo počas obdobia, kedy obmedzujete kofeín alebo kreatín.

SOUR CHERRY
view product

DARK LABS - CRACK RELOADED...

Dark Labs - Crack Reloaded 366 G Dark Labs prišiel s novou predtréningovkou Crack Reloaded ktorá je upravenou verziou veľmi obľúbenej a parádnej predtréningovky Crack. Od Crack Reloaded môžete očakávať také isté brutálne účinky ako od klasického Crack.

Green Apple
view product

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: