Zoznam produktov značky Swiss Pharmaceuticals

39,00 €
Skladom

Nightmare je účinný intenzívny regeneračný prípravok, ktorý rieši problémy so zaspávaním a poskytuje hlboký spánok bez prebudenia počas noci. Prípravok zlepšuje náladu, zvyšuje účinnosť počas dňa a predchádza poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptómom nespavosti! Poruchy normálneho rytmu sú schopné účinne sťažiť váš život. Nepokojný spánok má vplyv na vašu náladu čo má za následok neustále prepracovanie a zníženú účinnosť počas dňa. Takže ak máte problémy so spánkom - rozhodne siahnite po tomto produkte.

44,00 €
Skladom

Profesionálny spalovač tukov.

EPH extract - Extrakt EPH sa získava z rastliny "ephedra Sinice". Extrakt z Efedry sa používa v tradičnej čínskej medicíne po tisíce rokov ako bylinný liek na astmu, sennú nádchu a prechladnutie. V tradičnej čínskej medicíne (TCM) obsahuje hlavné extrakt z Efedry pseudoefedrín. To isté platí pre iné rastlinné produkty obsahujúce výťažky z čeľade ephedra. Extrakt účinnej látky Efedry je často používaný ako stimulant, látka potláčajúcich chuť k jedlu. V lekárstve tiež používaná na liečbu hypotenzie. Efedrín je alkaloid získaný z rastlín obsahujúcich extrakt Efedry. Okrem toho je extrakt Efedry alebo efedrín v bežných OTC liekoch veľmi bežný.

54,90 €
Skladom

SWISS PHARMACEUTICALS - IBUTAMOREN 45 KAPSÚL

Predstavuje unikátny stimulant HGH a rastového faktoru IGF-1. Je užitočným pomocníkom, ak je vašim cieľom rast extrémne veľkej a kvalitnej svalovej hmoty.

NAJSILNEJŠI rastový hormón ORALNEJ forme k dispozícii!

Meno: MK 677 ibutamoren Swiss Pharmaceuticals
Tablety obsah: 25 mg v jednej kapsule ibutamoren
Obsah balenia: 45 kapsúl MK 677 ibutamoren.

79,90 €
Skladom

SWISS PHARMACEUTICALS IGF-1 EXTREME 60 KAPSÚL

  • IGF-1 má silné anabolické účinky (efektívne pomáha budovať novú svalovú hmotu a výrazne zvyšuje proteínovú syntézu)
  • IGF-1 má silné antikatabolické účinky
  • IGF-1 dokáže vyvolať hyperpláziu – ozajstný rast nových svalových buniek a vlákien!
  • IGF-1 nie je detekovateľný pri dopingovej kontrole
  • IGF-1 podporuje rýchlu a silnú regeneráciu
  • IGF-1 spôsobuje celkovú regeneráciu všetkých tkanív v organizme